Іваничівська районна  бібліотека для дітей

         Іваничівська районна  бібліотека для дітей розпочала свою діяльність у селищі з 1 серпня 1954 року. За 60 років існування бібліотеки її послугами скористалися чотири покоління жителів селища.

          Фонд книгозбірні налічує налічує близько 21 тисячі  примірників.  Бібліотека передплачує 25 назв періодичних видань.

          З 2011 року читачі-діти мають змогу скористатися послугами пункту вільного доступу до мережі Інтернет.

         Духовні надбання української та всесвітньої літератури розкривають перед відвідувачами бібліотеки книжкові виставки: «Чарівний світ казки», «Безсмертя нації у слові»; з історичним минулим волинського краю знайомить - «Волинь моя – прадавня земле України»;  героям Небесної Сотні та учасникам АТО присвячені викладки «В історичній пам’яті все залишається живим», «Їх об’єднала Україна».

         Бібліотекар відділу обслуговування дошкільнят та учнів 1-5 класів  Багнюк Любов Олександрівна  залучає дітей до читання книг шляхом організації екскурсій для учнів  молодших класів  та ЗОШ №2, літературних ранків, годин творчості, уроків писанкарства.

         Бібліотекар  Бутмерець Алла Ростиславівна здійснює обслуговування користувачів у відділі обслуговування учнів 6-9 класів. Значну увагу приділяє заходам з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, народознавства та краєзнавства.

         Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Недбайло Л.І. надає методичну допомогу бібліотекам ЦБС з питань обслуговування дитячого користувача, розробляє та розповсюджує сценарії масових заходів, організовує семінари, залучає до участі у всеукраїнських та обласних конкурсах  користувачів-дітей сільських бібліотек.